OVERLOCK 3 NITKOWY JUKI MO-6804S

OVERLOCK 3 NITKOWY JUKI MO-6804S


Ocena klientów:

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Zadzwoń i dowiedz się o cenę

Uzyskaj natychmiastowo wycenę
+48 732 052 021 / +48 61 662 59 82

Zastosowanie:

JUKI MO-6804S to trzynitkowy overlok wyposażony w jedną igłę. 

Ta maszyna szwalnicza została wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę Juki, która od lat dostarcza rozwiązań w zakresie przemysłu tekstylnego. 

Maszyna kompletna - wraz ze stołem do maszyny.

Urządzenie najlepiej sprawdzi się przy szyciu materiałów lekkich i średnich. 

Funkcje:

Szybkość, z jaką działa overlok Juki MO 6804S to aż 7000 ściegów na minutę. 

Szerokość obrzucania wynosi 4 milimetry. Wysokość wzniosu igielnicy to 24,5 milimetra. Za to stopkę do maszyny można podnieść na 7 milimetrów. Podobnie, jak inne przemysłowe maszyny do szycia, ten trzynitkowy owerlok posiada regulowany transport dolny ząbkowy. 

Konstrukcja urządzenia gwarantuje, że w czasie korzystania z niego, materiał nie zostanie zaplamiony olejem - wszystko dzięki systemowi smarowania. Kolejną, niewątpliwie istotną kwestią, jest silnik do maszyny do szycia, który w przypadku owerloka Juki MO 6804S jest zamontowany w głowicy. To silnik typu servo - dzięki niemu urządzenie pobiera znacznie mniej prądu niż gdyby korzystało z tradycyjnego, sprzęgłowego napędu. Mniejszy pobór energii elektrycznej to nie jedyna zaleta silników servo. Pomiędzy szyciem urządzenie jest ciche, bo silnik działa tylko wówczas, kiedy naciskamy na pedał. Dodatkowo, nawet w czasie pracy silnik servo jest cichszy. Ułatwia on też kontrolowanie szybkości szycia. Ponadto, jest rozwiązaniem mniej awaryjnym.

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.