DZIURKARKA BIELIŹNIANA JUKI LBH-1790ANS

DZIURKARKA BIELIŹNIANA JUKI LBH-1790ANS


Ocena klientów:

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Zadzwoń i dowiedz się o cenę

Uzyskaj natychmiastowo wycenę
+48 732 052 021 / +48 61 662 59 82

Zastosowanie: 

Sterowana elektronicznie dziurkarka bieliźniana, wyposażona w silnik servo wbudowany w główkę maszyny, łącząca wysoką produktywność z idealną jakością szwu. Jest to maszyna 2-nitkowa, szyjąca ściegiem stębnowym, prędkość szycia do 4200 ściegów/min. 

Silniki krokowe, sterują oddzielnie poszczególnymi mechanizmami maszyny.

W standardowej konfiguracji maszyna dostarczana jest z już zaprogramowanymi 31 wzorami odszyć dziurek, plus dodatkowo istnieje możliwość zapisania aż 99 dodatkowych wzorów. Wzór dziurki, jak i wiele innych informacji - numer wzoru, kształty szwów, itd. - wprowadza się poprzez czytelny wielofunkcyjny panel operacyjny z graficznym wyświetlaczem.

Panel posiada dodatkowo złącze USB do którego można podłączyć pamięć przenośną lub czytnik kart pamięci (umożliwia wczytywanie dodatkowych wzorów).

Funkcje:

Maszyna posiada elektroniczny programowalny aktywny system kontroli naprężenia nici. Naprężenie nici igłowej przy szyciu równoległym i w sekcjach ryglowania dziurki może być kontrolowane osobno, dzięki wprowadzonym i zapisanym w pamięci maszyny różnym warunkom szycia (typ nici, typ materiału, prędkość szycia, itp.). Maszyna może zmieniać naprężenie nici w igle w czasie szycia równoległego, bądź podczas ryglowania, w celu uzyskania jak najlepszego kształtu dziurki. Opcja ta pozwala też uniknąć zerwania nici. Naprężenie nici igłowej uaktywnia się na starcie i końcu operacji szycia. Zapobiega to wywleczeniu się nici z igły oraz strzępieniu się nici, co zdarza się na początku szycia.

Parametry techniczne:

Prędkość szycia: max. 4200 ściegów/min

Skok igielnicy: 34,6 mm

Rozmiar noża: 6,4 - 31,8 mm

Szerokość rygla: do 5,0 mm (opcjonalnie 10,0 mm)

Długość dziurki: do 25,4 mm (opcjonalnie do 41, 70 lub do 120 mm)

Igły: DPx5 (#11) #11-#14

Zasilanie: 230 V

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.