AUTOMAT DO NASZYWANIA KIESZENI JUKI AVP-875A

AUTOMAT DO NASZYWANIA KIESZENI JUKI AVP-875A


Ocena klientów:

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Zadzwoń i dowiedz się o cenę

Uzyskaj natychmiastowo wycenę
+48 732 052 021 / +48 61 662 59 82

 Najnowszej generacji automat, elektronicznie sterowany silnikami krokowymi i silnikami servo, do naszywania kieszeni tylnej w wyrobach jeansowych. Całkowicie zautomatyzowany proces naszycia kieszeni. Praca operatora ogranicza się do  umieszczenia kieszeni (bez konieczności zaprasowywania brzegów do podwinięcia) na specjalnej formie, podłożeniu nogawki i zainicjowaniu procesu szycia. Maszyna samoczynnie podwinie brzegi kieszeni, przemieści podwiniętą kieszeń w strefę szycia, gdzie odszyje kieszeń zgodnie z zaprogramowanym wzorem wraz z zamocowaniami; stacker odbierze nogawkę z naszyta kieszenią.

W czasie cyklu szycia operator przygotowuje kolejna kieszeń, co znacznie skraca czas całej operacji. Dostępna opcja z możliwością wszywania etykiety pod kieszeń.

Maszyna wyposażona jest w urządzenie do automatycznej zmiany i nawijania szpulek AW-2 dzięki czemu szacowana wydajność automatu wzrosła do ok. 2367 par spodni / 8 godzin (przy założeniu doszycia kieszeni ściegiem dwuigłowym z dwoma zamocowaniami); w przypadku doszycia kieszeni ściegiem jedno-igłowym wydajność wzrośnie. Wszystkie parametry pracy automatu ustawiane są na prostym w obsłudze,łatwo dostępnym i czytelnym panelu sterującym.
Max. prędkość szycia 4000 ścieg/min, wielkość strefy roboczej
(rozmiar kieszeni) 240 x 250 mm,
Max. długość ściegu 6 mm,
Max. ilość programów możliwych do zapisania 691.

Wymagane podłączenia do sprężonego powietrza.

Specyficzne kody