MASZYNA 2-IGŁOWA POTRÓJNY TRANSPORT JUKI LU 2860A

MASZYNA 2-IGŁOWA POTRÓJNY TRANSPORT JUKI LU 2860A


Ocena klientów:

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Zadzwoń i dowiedz się o cenę

Uzyskaj natychmiastowo wycenę
+48 732 052 021 / +48 61 662 59 82

Stebnówka 2-igłowa Juki z transportem potrójnym do szycia materiałów ciężkich tj. skóry, tapicerka itp. Regulacja wysokości wzniosu kroczącej stopki poprzez wyskalowaną tarczę na główce maszyny.

Parametry techniczne:
Prędkość szycia: 2700 ściegów/min.
Długość ściegu: 9 mm
Rozstaw igieł: 10 mm (standard) - inne na zamówienie
Wysokość podnoszenia stopki: 20 mm (ręcznie 10 mm)
Wznios stopki kroczącej: 9 mm
Igły: 135×17 Nm160 (Nm125 - Nm180)
Chwytacze o podwójnej pojemności
W modelu LU 2860A zastosowano szereg usprawnień, które znacząco wpłynęły na poprawę parametrów pracy oraz uczyniły maszynę bardziej uniwersalną tj.:
- wydłużenie i podniesienie ramienia maszyny wpłynęło na zwiększenie pola pracy dostępnego dla operatora. Odległość od korpusu do igły wynosi 347mm, zaś wysokość ramienia to 127 mm. Zwiększenie pola roboczego umożliwiło szycie materiałów o większych rozmiarach niż dotychczas.
- udoskonalony, nowy system smarowania, który zapewnia smarowanie nawet przy niskich prędkościach szycia. Olej doprowadzany jest do chwytacza a następnie przed powrotem do zbiornika, filtrowany w celu usunięcia ewentualnych zanieczyszczeń. Ma to na celu zwiększenie skuteczności smarowania oraz trwałości podzespołów maszyny. Wskaźnik poziomu oraz otwór wlewowy oleju umieszczone są w widocznym miejscu w części czołowej korpusu maszyny (ewentualne dolanie oleju nie wymaga odchylania głowicy)
 

Cena dotyczy maszyny kompletnej, zmontowanej na stole, z silnikiem energooszczędnym.Specyficzne kody