LINIA PRODUKCYJNA DO KUL BATONÓW RYŻOWYCH, ZBOŻOWYCH

LINIA PRODUKCYJNA DO KUL, BATONÓW RYŻOWYCH, ZBOŻOWYCH


Ocena klientów:

291 000,00 zł
BruttoIlość

  • Gwarancja Gwarancja
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas!
PayPal
Prosta w obsłudze linia przeznaczona do formowania kul lub prostokątów zbożowych/ ryżowych (np. karma dla ptaków, gryzoni). 
Linia obejmuje mieszalnik z podgrzewaniem do przygotowania masy, podajnik do maszyny formującej oraz samą maszynę formującą. 
Masa jest dozowana w formy, dzięki czemu przybiera określony kształt. 
Zmiana form następuje manualnie.
Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym i niespożywczym.
Linię można dowolnie konfigurować, rozbudować w zależności od procesu technologicznego.
Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym i niespożywczym.
Funkcje:
Stabilną pracę gwarantują sterowniki PLC. 
Prosta w obsłudze.
Stabilna i wydajna.
Zdecydowanie przyśpiesza pracę. 
Mieszalnik  to maszyna przystosowana do łączenia składników masy przeznaczonej do stworzenia produktów zbożowo-ryżowych. Głównym zadaniem mieszalnika jest przygotowanie produktu, przez jego dokładne wymieszanie, podgrzanie. Pojemność mieszalnika wynosi 600 L. W celu uzyskania najlepszego efektu należy wypełnić go maksymalnie w 3/4 pojemności. Mieszanie odbywa się przy użyciu dwóch mieszadeł widelcowych. Zbiornik wyposażony jest w płaszcz grzewczy, który należy wypełnić olejem grzewczym. Za uzupełnianie produktu w zbiorniku odpowiedzialny jest operator. Stabilne i niezawodne właściwości mechaniczne zapewniają długi proces użytkowania. Regulacja prędkości pozwala na dostosowanie wydajności do potrzeb. Maszyna może być przeznaczona do kontaktu z art. spożywczymi. Została zaprojektowana w taki sposób, aby uniknąć ryzyka infekcji, choroby, zarażenia. Części można oczyścić przed każdym użyciem. Wszystkie powierzchnie mające kontakt z produktem mają powierzchnię gładką lub wykonane są ze stali, odpornej na korozję. Budowa maszyny wyklucza przenikanie substancji do produktu. 
Dane techniczne:
Model: DP DJC600
Zasilanie: 380V/50 Hz
Pojemność: 600 L
Średnica: 1300 mm
Wymiary: 1670 x 2140 x 1930 mm
Potrzebna ilość oleju termicznego: 50 L
Waga: 960 kg
Opcje dodatkowo płatne:
Wersja ze stali szlachetnej
Podajnik został stworzony, aby ułatwić oraz przyspieszyć cały proces produkcyjny. Głównym zadaniem jest przetransportowanie wymieszanej i gotowej masy do urządzenia formującego kule zbożowe/ryżowe DP MC260. Urządzenie bardzo proste w obsłudze oraz utrzymaniu czystości. Maszyna może być przeznaczona do kontaktu z art. spożywczymi. Została zaprojektowana w taki sposób, aby uniknąć ryzyka infekcji, choroby, zarażenia. Części można oczyścić przed każdym użyciem. Wszystkie powierzchnie mające kontakt z produktem mają powierzchnię gładką lub wykonane są ze stali szlachetnej, odpornej na korozję. Budowa maszyny wyklucza przenikanie substancji do produktu.
Dane techniczne:
Model: DP SSJ III
Moc: 0,37 kW
Zasilanie: 380 V, 50 Hz
Wymiary: 2500 x 7500 x 1200 mm
Waga: 150 kg 
Dodatkowo płatne opcje:
Wersja ze stali szlachetnej
Maszyna formująca przystosowana jest do tworzenia poprzez formowanie kul lub prostokątów zbożowych/ryżowych. Przystosowana także do tworzenia produktów z masy w innych kształtach w zależności od wybranej formy. Wyposażona w transporter, wentylatory chłodzące, oraz formy najnowszej generacji, zapobiegające przywieraniu produktów. Zanim masa zostaje uformowana w wymagany kształt, jest porcjowana przez maszynę, następnie zostaje podana do form, gdzie poprzez nacisk od góry przyjmuję swój kształt. Masa w formie jest transportowana pod wentylatorami chłodzącymi, by produkt stwardniał, a następnie gotowa kula lub prostokąt zostaje upuszczony na taśmę transportową gdzie jest chłodzony i transportowany w celu zakończenia procesu produkcji. Maszyna może być przeznaczona do kontaktu z art. spożywczymi. Została zaprojektowana w taki sposób, aby uniknąć ryzyka infekcji, choroby, zarażenia. Części można oczyścić przed każdym użyciem. Wszystkie powierzchnie mające kontakt z produktem mają powierzchnię gładką lub wykonane są ze stali szlachetnej. Budowa maszyny wyklucza przenikanie substancji do produktu.
Dane techniczne:
Model : DP MC260
Zasilanie : 380V / 50 Hz
Moc : 2,5 kW
Waga urządzenia : 950 kg
Wymiary urządzenia: 3700 x 1000 x 1650 mm
Dodatkowo płatne opcje: 
Wersja ze stali szlachetnej
Matryca pod inny wymiar lub kształt

Specyficzne kody