SASZETKARKA DO PŁYNÓW DXDY-100BNII


Ocena klientów:

38 500,00 zł
Brutto
Produkt na zamówienieIlość
Produkt na zamówienie

  • Gwarancja Gwarancja
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas! Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas!
PayPal
Saszetkarka objętościowa przeznaczona do pakowania płynów - woda, napoje, art. farmaceutyczne. Urządzenie formuje torebki z folii w postaci wstęgi. Wysoka precyzja i niezawodność. Niezależnie sterowana temperatura zgrzewu poprzecznego i wzdłużnego. Długość saszetki regulowana za pośrednictwem prostego panelu sterującego. Saszetarka wyposażona jest w fotokomórkę i umożliwia tworzenie saszetek z folii gładkiej lub zadrukowanej. Może pracować na różnych rodzajach folii złożonej: PE + aluminium, PE + papier, PE + celofan, PE/nylon, BOPP/PE. Saszetkarka zgrzewa saszetki z 3 stron. Wykonana ze stali szlachetnej. Menu w języku angielskim.
 

Dane techniczne:
Moc: 1.7 kW
Zasilanie: 230 V/50 Hz
Wydajność: 30-70 szt./min. (w zależności od wielkości dozy)
Dozowanie: 20-100 ml
Długość saszetek regulowana w zakresie: 80-150 mm
Szerokość saszetek: 30-100 mm
Wymiary maszyny [dł. x szer. x wys.]: 790 x 600 x 1780 mm
Waga: 400 kg
 

Saszetkarka nie jest urządzeniem uniwersalnym - dana maszyna daje możliwość tworzenia saszetek o jednej szerokości (długość jest regulowana). Tworzenie saszetek o różnej szerokości za pomocą jednego urządzenia wymaga dokupienia dodatkowych modułów formujących saszetkę.
 

Za dopłatą możliwe wyposażenie w datownik, nóż nacinający do łatwego otwierania saszetek, zgrzew 4-stronny.Jeżeli urządzenie nie spełnia Państwa wymogów prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty.


 

Specyficzne kody